
Процесор Intel Raptor Lake Core i5-13500 TRAY, 2.5GHz, 24MB, LGA1700, 65W
295.23€ (577.42лв.)
Без данък: 295.23€ (577.42лв.)
Гаранция: 36м.
12 ВНОСКИ
0.00 евро


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
295
.23 евро
(577
.42 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| Серия процесори | Intel Core i5 |
|---|---|
| Сокет | 1700 |
| Работна честота | 2.5 GHz |
| Turbo Boost честота | 4.8 GHz |
| Физически ядра | 6 |
| Логически ядра | 8 |
| Кеш памет | 24 MB |
| Технология на производството | 10 nm |
| Термична мощност - TDP (W) | Processor Base Power: 65 W |
| Графичен ускорител | Intel® UHD Graphics 770 |
| Отключен множител | Не |
| Охладител | Да |
























