
Процесор Intel Raptor Lake i7-13700K 16 Cores 3.5 GHz, 30MB, 125W, LGA1700, TRAY
379.39€ (742.02лв.)
Без данък: 379.39€ (742.02лв.)
Гаранция: 60м.
12 ВНОСКИ
36.99 евро(72.35 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
379
.39 евро
(742
.02 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| Серия процесори | Intel Core i7 |
|---|---|
| Сокет | 1700 |
| Работна честота | 4.2 GHz |
| Turbo Boost честота | 5.4 GHz |
| Физически ядра | 16 |
| Логически ядра | 24 |
| Кеш памет | 30 MB |
| Технология на производството | 10 nm |
| Термична мощност - TDP (W) | 125 W |
| Графичен ускорител | Intel® UHD Graphics 770 |
| Отключен множител | Да |
| Охладител | Не |























