



















Професионален Монитор ASUS ProArt PA148CTV – 14"
417.85€ (817.25лв.)
Без данък: 417.85€ (817.25лв.)
Гаранция: 36м.
12 ВНОСКИ
40.74 евро(79.68 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
417
.85 евро
(817
.25 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| Приложение | Home & Office |
|---|---|
| Размер на дисплея | 14 inch |
| Тип на матрицата | IPS |
| Технология | LED |
| Резолюция | 1920 x 1080 |
| Формат на картината | Wide |
| Размери пиксел | 0.160 мм |
| Ъгъл на видимост | 178°/178° |
| Време за реакция | 5 ms (GTG) |
| Честота на опресняване | 60 Hz |
| Яркост | 250 cd/m² |
| Статичен контраст | 800:1 |
| Брой цветове | 16.2 Milion |
| Брой цветове | Color Space (sRGB) : 100% |
| Видео портове | 2 x USB Type-C |
| Видео портове | 1 x Micro HDMI |
| Вградени говорители | 2 x 1W |
| Размери | 326.1 x 204.4 x 12.0 mm |
| Регулиране(ляво/дясно)/Swivel | Не |
| Регулиране височина | Не |
| Монтиране на стена | Не |
| Тъч сензор | PCAP Touch |
| Брой точки при допир | 10 |
| Консумирана мощност | 10 W |
| Цвят | Черен |























