
Процесор AMD Ryzen 5 5600, AM4 Socket, 6 Cores, 3.5GHz, 35MB Cache, 65W, BOX
132.56€ (259.26лв.)
Без данък: 132.56€ (259.26лв.)
Гаранция: 36м.
12 ВНОСКИ
12.92 евро(25.27 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
132
.56 евро
(259
.26 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| Серия процесори | Zen3 Vermeer |
|---|---|
| Сокет | AM4 |
| Работна честота | 3.5 GHz |
| Turbo Boost честота | 4.4 GHz |
| Физически ядра | 6 |
| Логически ядра | 12 |
| Кеш памет | 35 MB |
| Технология на производството | TSMC 7nm FinFET |
| Термична мощност - TDP (W) | 65 W |
| Графичен ускорител | N/A |
| Отключен множител | Да |
| Охладител | Да |





































