





Процесор Intel Raptor Lake Core i5-13600K TRAY, 14 Cores, 3.5 GHz, 24MB, 125W, LGA1700, NO COOLER
260.23€ (508.96лв.)
Без данък: 260.23€ (508.96лв.)
Гаранция: 60м.
12 ВНОСКИ
25.37 евро(49.62 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
260
.23 евро
(508
.96 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| Серия процесори | Intel Core i5 |
|---|---|
| Сокет | 1700 |
| Работна честота | 3.5 GHz |
| Turbo Boost честота | 5.1 GHz |
| Физически ядра | 14 |
| Логически ядра | 20 |
| Кеш памет | 24 MB |
| Технология на производството | 10 nm |
| Термична мощност - TDP (W) | 125 W |
| Графичен ускорител | Intel® UHD Graphics 770 |
| Отключен множител | Да |
| Охладител | Не |

































