











Видео карта ASROCK RADEON RX 9070 Challenger 16GB GDDR6
726.65€ (1,421.21лв.)
Без данък: 726.65€ (1,421.21лв.)
Гаранция: 36м.
12 ВНОСКИ
70.84 евро(138.55 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
726
.65 евро
(1421
.21 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| Чипсет | AMD |
|---|---|
| Графичен процесор | AMD Radeon RX 9070 |
| Честота процесор (MHz) | 2520 Mhz |
| Stream процесори | 3584 |
| Капацитет на паметта | 16 GB |
| Честота на паметта | 20 Gbps |
| Тип на паметта | GDDR6 |
| Размер на шината (битове) | 256 b |
| Слот | PCI Express 5.0 |
| Вид охлаждане | Активно |
| Вид охлаждане | Въздушно |
| Макс. резолюция | 7680 x 4320 |
| Видео изходи | 1 x HDMI 2.1 |
| Видео изходи | 3 x DisplayPort 2.1 |
| Препоръчително захранване | 700W |
| Конектори за захранване | 2 x 8-pins |
| Брой слотове | 2.5 Slot |
| Размери (mm) | 290 x 123 x 51 mm |
| Други характеристики | OpenGL®4.6 |
| Други характеристики | DirectX 12 Ultimate |



































