











Видео карта PowerColor Radeon RX 9070 XT Reaper 16GB GDDR6
830.94€ (1,625.19лв.)
Без данък: 830.94€ (1,625.19лв.)
Гаранция: 36м.
12 ВНОСКИ
81.01 евро(158.44 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
830
.94 евро
(1625
.19 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| Чипсет | AMD |
|---|---|
| Графичен процесор | AMD Radeon RX 9070 XT |
| Честота процесор (MHz) | 2400 MHz |
| Stream процесори | 4096 |
| Капацитет на паметта | 16 GB |
| Честота на паметта | 20 Gbps |
| Тип на паметта | GDDR6 |
| Размер на шината (битове) | 256 b |
| Слот | PCI Express 5.0 |
| Вид охлаждане | Активно |
| Вид охлаждане | Въздушно |
| Макс. резолюция | 7680 x 4320 |
| Видео изходи | 1 x HDMI 2.1 |
| Видео изходи | 3 x DisplayPort 2.1 |
| Препоръчително захранване | 750W |
| Конектори за захранване | 2 x 8-pin |
| Брой слотове | 3 |
| Размери (mm) | 304 x 127 x 42 mm |
| Други характеристики | OpenGL®4.6 |


























