
1stPlayer захранване PSU ATX 3.1/PCI-E 5.1 750W Gold - NGDP750 - HA-750BA4
83.06€ (162.46лв.)
Без данък: 83.06€ (162.46лв.)
12 ВНОСКИ
8.10 евро(15.84 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
83
.06 евро
(162
.46 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | 1stPlayer |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | HA-750BA4 |
| МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК | 750 W |
| ФОРМАТ | ATX 3.1 |
| ТИП | Active PFC |
| СЕРТИФИКАТИ | 80PLUS GOLD CE |
| ЕФЕКТИВНОСТ | 88.7% |
| МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Да |
| КОНЕКТОРИ | PCI-E 5.1 x 1 PCI-Express 6+2 pin x 2 SATA x 8 Molex x 4 4+4 Pin ATX/EPS x 2 20+4 Pin ATX x 1 |
| ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm вентилатор |
| ЦВЯТ | Черен |
| РАЗМЕРИ | 140 x 150 x 86 mm |
| ДРУГИ | OVP,OCP,OPP, UVP, SCP,Lightning Protection Single +12v Output,The Output Of +12v Loading Can Be Rated As 100% Of The Total Power Full Japanese Aluminum Electrolytic Capacitor Solid-State Capacitor Double Forward + APFC+LLC+DC-DC |
| ГАРАНЦИЯ | 60 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6974418988936 |
























