
1stPlayer захранване PSU ATX 3.1 1000W Gold, Full Modular, PCIe 5.1 - HA-1000BA4
126.86€ (248.11лв.)
Без данък: 126.86€ (248.11лв.)
12 ВНОСКИ
12.37 евро(24.19 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
126
.86 евро
(248
.11 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | 1stPlayer |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | HA-1000BA4 |
| МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК | 1000 W |
| ФОРМАТ | ATX 3.1 |
| ТИП | Active PFC |
| СЕРТИФИКАТИ | 80PLUS GOLD CE |
| ЕФЕКТИВНОСТ | 88.7% |
| МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Да |
| КОНЕКТОРИ | PCI-E Gen5 12VHPWR x 1 PCI-Express 6+2 pin x 3 SATA x 8 Molex x 4 4+4 Pin ATX/EPS x 2 20+4 Pin ATX x 1 |
| ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm вентилатор |
| ЦВЯТ | Черен |
| РАЗМЕРИ | 140 x 150 x 86 mm |
| ДРУГИ | Fully Modular: Detachable cables for easy management Full Japanese electrolytic capacitors: Ensures reliability and longevity ATX 3.1 and PCIe 5.1 Ready: Future-proof compatibility Test Report Download via MES ID: Quick access to test report 0 RPM Fan Mode: Silent at low to moderate loads MTBF: 100,000 hours |
| ГАРАНЦИЯ | 120 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6974418989032 |
























