



















HAMA Стерео слушалки "Shell II", Over-Ear, 2m, черни
8.86€ (17.32лв.)
Без данък: 8.86€ (17.32лв.)
Гаранция: 24м.
| Тип. | Стандарт |
|---|---|
| Честотен диапазон | 20 - 20 000Hz |
| Диаметър говорител | 40 мм |
| Съпротивление | 32 Ω |
| Микрофон | Не |
| Дължина кабел | 2 м |
| Чувствителност | 113 dB |
| Технология | С кабел |
| Свързаност | 3.5 mm Jack |
| Цвят | Черен |
| Цвят | Сив |























