





A4tech Bloody МR-590 Геймърски безжични слушалки с микрофон,Bluetooth 3.5мм жак, бял
44.91€ (87.84лв.)
Без данък: 44.91€ (87.84лв.)
Гаранция: 24м.
| Тип аксесоар | Gaming |
|---|---|
| Технология | Безжична |
| Технология | С кабел |
| Интерфейс | 3.5 mm жак |
| Интерфейс | 2.4Ghz |
| Интерфейс | Bluetooth |
| Дължина кабел (m) | 1.5 м |
| Честотен диапазон на слушалките (Hz) | 20Hz - 20 000Hz |
| Съпротивление на слушалките (Ω) | 16 Ω |
| Диаметър високоговорител (mm) | 50 мм |
| Микрофон | Да |
| Приложение | Gaming |
| Съвместимост | PC |
| Цвят | Бял |
| Чувствителност на слушалките(dB) | 105 dB |






























