











Геймърски слушалки A4TECH Bloody MC750
34.67€ (67.80лв.)
Без данък: 34.67€ (67.80лв.)
Гаранция: 24м.
| Тип аксесоар | Gaming |
|---|---|
| Технология | С кабел |
| Интерфейс | USB |
| Дължина кабел (m) | 2.3 м |
| Честотен диапазон на слушалките (Hz) | 20Hz - 20 000Hz |
| Съпротивление на слушалките (Ω) | 32 Ω |
| Диаметър високоговорител (mm) | 50 мм |
| Микрофон | Да |
| Приложение | Gaming |
| Съвместимост | PC |
| Цвят | Черен |
| Чувствителност на слушалките(dB) | 105 dB |





























