
Безжични Геймърски слушалки Logitech PRO X Wireless LIGHTSPEED
192.21€ (375.93лв.)
Без данък: 192.21€ (375.93лв.)
Гаранция: 24м.
12 ВНОСКИ
18.74 евро(36.65 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
192
.21 евро
(375
.93 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| Интерфейс | USB-A |
|---|---|
| Тип аксесоар | Gaming |
| Технология | Безжична |
| Интерфейс | USB |
| Дължина кабел (m) | 1.8 м |
| Честотен диапазон на слушалките (Hz) | 20Hz - 20 000Hz |
| Съпротивление на слушалките (Ω) | 32 Ω |
| Диаметър високоговорител (mm) | 50 мм |
| Микрофон | Да |
| Приложение | Gaming |
| Съвместимост | PC |
| Цвят | Черен |
| Чувствителност на слушалките(dB) | 92 |
| Обхват на работа(m) | 15 |


































