











Слушалки с микрофон Creative HS-230 - USB Адаптер
23.12€ (45.22лв.)
Без данък: 23.12€ (45.22лв.)
Гаранция: 24м.
| Тип. | Стандарт |
|---|---|
| Честотен диапазон | 100 - 20 000 Hz |
| Диаметър говорител | 40 мм |
| Микрофон | Да |
| Дължина кабел | 2 м |
| Технология | С кабел |
| Свързаност | 3.5 mm Jack |
| Свързаност | USB-A |
| Цвят | Черен |





























