
Ajazz професионална геймърска мишка AJ139P V3 MC - Wireless Gaming Mouse - 1K, Magnetic Charging Dock, White
27.45€ (53.69лв.)
Без данък: 27.45€ (53.69лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Ajazz |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | AJ139P-V3-MC-WH |
| СВЪРЗВАНЕ | Bluetooth Безжично USB |
| ТИП | Геймърска Wireless Оптична За лява и дясна ръка |
| СТИЛ НА ЗАХВАТ | Claw Grip Palm Grip Finger Tip Grip |
| СЕНЗОР | Pixart PAW3311 |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 24000 dpi |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 1000 Hz |
| БРОЙ БУТОНИ | 6 |
| ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНИ | 6 Да |
| БАТЕРИЯ, ТИП | Lithuim-ion rechargable |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| РАЗМЕРИ | 127.8 x 64.1 x 39.5 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ТЕГЛО | 69 g |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Magnetic Charging Base 69g Ultra-light Ergonomic Design Flagship PAW3311 Optical Sensor Tri-mode Connection & High Polling Rate Programmable Buttons/Macros Compatible with Windows & Mac OS |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6976412988530 |
























