
be quiet! кутия Case ATX - LIGHT BASE 500 LX White
151.86€ (297.02лв.)
Без данък: 151.86€ (297.02лв.)
12 ВНОСКИ
14.80 евро(28.95 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
151
.86 евро
(297
.02 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | be quiet! |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | BGW86 |
| ФОРМАТ | ATX mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 240 mm - Отпред 120 mm - Отпред 360 mm - Отгоре 280 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 120 mm - Отзад |
| RGB | Addressable Да |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Tempered glass Да |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C 2 x USB 3.2 Type A HD Audio x 1 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 4 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Side: 3 x Light Wings LX Reverse 120mm PWM Black Rear: 1 x Light Wings LX 120mm PWM Black |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Top: 2 x 140 mm / 3 x 120 mm Side: 3 x120 mm Rear: 1 x 120 mm / 1 x 140 mm Bottom: 3 x 120 mm |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 1 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 2 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 185 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 400 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Angled slide-out fan frame on the side routes air directly to the GPU Fans can be installed in the lowered fan bay to line up perfectly with the case floor 4 preinstalled Light Wings LX 120mm PWM fans for extraordinary airflow and impressive illumination ARGB controller button and ARGB fan hub Spacious design for radiators up to 360mm, and ATX motherboards 2 possible PSU positions enable backside connector motherboards Dust filters in the side and the bottom |
| РАЗМЕРИ | 432 x 305 x 436 mm |
| ТЕГЛО | 10.95 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 36 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4260052193891 |
























