
be quiet! кутия Case ATX - Pure Base 501 Airflow Black
88.62€ (173.33лв.)
Без данък: 88.62€ (173.33лв.)
12 ВНОСКИ
8.64 евро(16.90 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
88
.62 евро
(173
.33 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | be quiet! |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | BG074 |
| ФОРМАТ | ATX mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 360 mm - Отпред 280 mm - Отпред 240 mm - Отпред 140 mm - Отпред 120 mm - Отпред 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 140 mm - Отзад 120 mm - Отзад |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C 2 x USB 3.2 Type A HD Audio x 1 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 2 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: Pure Wings 3 140mm PWM x 1 Rear: Pure Wings 3 140mm PWM x 1 |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 2 x 140 mm / 3 x 120 mm Top: 2 x 140 mm / 2 x 120 mm Rear: 1 x 140 mm / 1 x 120 mm |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 5 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 178 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 368 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Generous space for high-end graphics cards and large coolers, despite compact footprint Optional vertical graphics card installation USB 3.2 Gen. 2 Type C for best connectivity Comfortable cable management with clever cable routing design |
| РАЗМЕРИ | 450 x 231 x 463 mm |
| ТЕГЛО | 6.8 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 36 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4260052191804 |
























