
be quiet! кутия Case ATX - Pure Base 501 LX White
139.83€ (273.49лв.)
Без данък: 139.83€ (273.49лв.)
12 ВНОСКИ
13.63 евро(26.66 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
139
.83 евро
(273
.49 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | be quiet! |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | BGW79 |
| ФОРМАТ | ATX mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 360 mm - Отпред 280 mm - Отпред 240 mm - Отпред 140 mm - Отпред 120 mm - Отпред 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 140 mm - Отзад 120 mm - Отзад |
| RGB | Addressable Да |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Tempered glass Да |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C 2 x USB 3.2 Type A HD Audio x 1 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 4 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: Light Wings LX 120mm PWM White x 3 Rear: Light Wings LX 140mm PWM White x 1 |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Top: 2 x 140 mm / 2 x 120 mm Front: 2 x 140 mm / 3 x 120 mm Rear: 1 x 140 mm / 1 x 120 mm |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 5 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 178 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 368 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 4 preinstalled Light Wings LX PWM fans for unmistakable lighting effects and extraordinary air pressure ARGB controller and ARGB-PWM hub for 6 fans Generous space for high-end graphics cards and large coolers, despite compact footprint Optional vertical graphics card installation Comfortable cable management with clever cable routing design Side panel made of tempered glass |
| РАЗМЕРИ | 450 x 231 x 463 mm |
| ТЕГЛО | 7.8 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 36 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4260052192863 |
























