
be quiet! кутия Case EATX - Shadow Base 800 FX Black
209.42€ (409.59лв.)
Без данък: 209.42€ (409.59лв.)
12 ВНОСКИ
0.00 евро


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
209
.42 евро
(409
.59 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | be quiet! |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | BGW63 |
| ФОРМАТ | EATX ATX mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Big Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 420 mm - Отпред 360 mm - Отпред 280 mm - Отпред 240 mm - Отпред 120 mm - Отпред 420 mm - Отгоре 360 mm - Отгоре 280 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 120 mm - Отзад |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Tempered glass Да |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C 2 x USB 3.2 Type A HD Audio x 1 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 4 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: Light Wings 140mm PWM x 3 Rear: Light Wings 140mm PWM x 1 |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 3 x 140 / 3 x 120 mm Top: 3 x 140 / 3 x 120 mm Rear: 1 x 140 / 1 x 120 mm Bottom: 1 x 140 / 1 x 120 mm |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 4 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 8 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 180 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 430 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Exceptionally high airflow thanks to an open mesh design 4 Light Wings 140mm PWM fans for high airflow and quiet operation Spacious design offers enough room for even the largest components Rotatable PCIe slots enable vertical installation of GPUs |
| РАЗМЕРИ | 550 x 247 x 522 mm |
| ТЕГЛО | 12.3 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 36 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4260052190630 |
























