
be quiet! охладител за процесор CPU Cooler - Dark Rock Elite
116.41€ (227.68лв.)
Без данък: 116.41€ (227.68лв.)
12 ВНОСКИ
11.35 евро(22.20 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
116
.41 евро
(227
.68 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | be quiet! |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | BK037 |
| ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО | Въздушно |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1851 LGA 1700 LGA 1200 LGA 1156 LGA 1155 LGA 1151 LGA 1150 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - AMD | AM5 AM4 |
| КАПАЦИТЕТ НА ОХЛАЖДАНЕ | 280 W |
| РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР | 135 x 135 x 25 mm x 2 |
| RGB | Addressable Да |
| ТИП НА ЛАГЕРА | Fluid Dynamic Bearing |
| ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ | 300-2000 RPM |
| КОНЕКТОР | 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G) 4 pin PWM |
| НИВО НА ШУМ(Max) | 25.8 dBA |
| РАЗМЕРИ | 145 x 136 x 168 mm |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Innovative front fan mounting system for maximum usability and RAM compatibility 7 high-performance heat pipes Quiet Mode for virtually inaudible operation and Performance Mode for extraordinary cooling performance via speed switch ARGB LEDs for great visual effects 2 Silent Wings 135mm PWM fans |
| ТЕГЛО | 1.34 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 36 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4260052190753 |
























