
Видео карта BIOSTAR GeForce GT1030, 4GB, DDR4, 64bit, DVI-I, HDMI
100.06€ (195.70лв.)
Без данък: 100.06€ (195.70лв.)
Гаранция: 24м.
12 ВНОСКИ
9.75 евро(19.07 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
100
.06 евро
(195
.70 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| Чипсет | nVIDIA |
|---|---|
| Графичен процесор | GeForce GT 1030 |
| Честота процесор (MHz) | 1152 MHz |
| CUDA ядра | 384 |
| Капацитет на паметта | 4 GB |
| Тип на паметта | DDR4 |
| Размер на шината (битове) | 64 b |
| Слот | PCI Express 3.0 |
| Вид охлаждане | Активно |
| Макс. резолюция | 4096 x 2160 |
| Препоръчително захранване | 300W |
| Брой слотове | 1 |
| Други характеристики | DirectX: 12 |




























