
Видео карта BIOSTAR GeForce GT730, 2GB, GDDR3, 128 bit, DVI-I, D-Sub, HDMI
69.34€ (135.61лв.)
Без данък: 69.34€ (135.61лв.)
Гаранция: 24м.
| Чипсет | nVIDIA |
|---|---|
| Графичен процесор | GeForce GT 730 |
| Честота процесор (MHz) | 700 MHz |
| CUDA ядра | 192 |
| Капацитет на паметта | 2 GB |
| Тип на паметта | GDDR3 |
| Размер на шината (битове) | 128 b |
| Слот | PCI Express 2.0 |
| Вид охлаждане | Активно |
| Макс. резолюция | 2560 x 1600 |
| Препоръчително захранване | 300W |
| Брой слотове | 1 |
| Други характеристики | DirectX: 12 |





























