
Endgame Gear професионална геймърска мишка XM2w 4K - Wireless Gaming Mouse - Dark Frost
84.49€ (165.24лв.)
Без данък: 84.49€ (165.24лв.)
12 ВНОСКИ
8.24 евро(16.12 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
84
.49 евро
(165
.24 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Endgame Gear |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | EGG-XM2W-4K-DF |
| СВЪРЗВАНЕ | Безжично USB |
| ТИП | Wireless Геймърска Оптична За дясна ръка |
| СТИЛ НА ЗАХВАТ | Claw Grip Palm Grip Finger Tip Grip |
| МИКРОКОНТРОЛЕР (MCU) | Nordic nRF52840 |
| СЕНЗОР | PixArt PAW3395 |
| УСКОРЕНИЕ | 50 G |
| СКОРОСТ НА СЛЕДЕНЕ | 650 IPS |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 26000 dpi |
| LIFT OFF DISTANCE (LoT) | 1 mm |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 4000 Hz |
| СУИЧОВЕ | Kailh GX |
| БРОЙ БУТОНИ | 7 |
| ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНИ | Да |
| БАТЕРИЯ, ТИП | Lithuim-ion rechargable |
| БАТЕРИЯ, ВРЕМЕ НА РАБОТА | Up to 7 days |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 180 cm |
| РАЗМЕРИ | 122 x 38.5 x 66 mm |
| ЦВЯТ | Черна |
| ТЕГЛО | 62 g |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Built for Competitive Play Wireless Polling Rate of up to 4000Hz Industry-Leading Click Latency Custom-made and pre-sorted Kailh GX SPDT switches Hybrid Skate Design |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4251442511289 |
























