
Endgame Gear професионална геймърска мишка XM2 8K v2 - Gaming Mouse - Black
80.25€ (156.96лв.)
Без данък: 80.25€ (156.96лв.)
12 ВНОСКИ
7.82 евро(15.29 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
80
.25 евро
(156
.96 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Endgame Gear |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | EGG-XM2-8K-V2-BLK |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Геймърска Оптична За дясна ръка |
| СТИЛ НА ЗАХВАТ | Claw Grip |
| МИКРОКОНТРОЛЕР (MCU) | NUVOTON M483 |
| СЕНЗОР | PixArt PAW3950 U+1F95A |
| УСКОРЕНИЕ | 50 G |
| СКОРОСТ НА СЛЕДЕНЕ | 750 IPS |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 30000 dpi |
| LIFT OFF DISTANCE (LoT) | 1 mm |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 8000 Hz |
| СУИЧОВЕ | Kailh GX |
| БРОЙ БУТОНИ | 6 |
| ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНИ | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 180 cm |
| РАЗМЕРИ | 122 x 38 x 66 mm |
| ЦВЯТ | Черна |
| ТЕГЛО | 51.5 g |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Lightweight construction total weight ~51.5g Pixart PAW3950 U+1F95A Pre - sorted Kailh GX Mechanical Switches Ultra-fast Polling Rate with up to 8000Hz |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4251442513290 |
























