
Endgame Gear професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard KB65HE 8K - Gateron Magnetic Switches, Hall Effect, RGB - Black
160.48€ (313.86лв.)
Без данък: 160.48€ (313.86лв.)
12 ВНОСКИ
15.64 евро(30.59 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
160
.48 евро
(313
.86 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Endgame Gear |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | EGG-KB65HE-8K-RUS |
| РАЗМЕР | 65% |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Геймърска Механична Anti-Ghosting |
| СУИЧОВЕ, МАРКА | Raesha |
| СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ | Magnetic |
| СУИЧОВЕ, ТИП | Linear |
| СУИЧОВЕ, ИМЕ | Raesha Silent Magnetic |
| ФАБРИЧНА СМАЗКА | Да |
| СУИЧОВЕ, ЖИВОТ | 100 Million keystrokes |
| СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ | Programmable |
| ОБЩ ХОД НА СУИЧА | 4.0±0.1mm |
| СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ | 28gf |
| СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ | ДА |
| КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ | PBT |
| КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ | PBT keycap |
| МАТЕРИАЛ, ОСНОВА | Алуминий |
| ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ | 8000 Hz |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 68 |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 180 cm |
| РАЗМЕРИ | 315 x 108.8 x 37.2 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Raesha Silent Magnetic switches True 8000Hz polling and scan rate Hall Effect, Rapid Trigger and SOCD Full Aluminium Case Doubleshot PBT Keycaps |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4251442512675 |






![Ajazz геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard AK820 - AS Red Switch [Linear] (English US), Gray White, White Light Ajazz геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard AK820 - AS Red Switch [Linear] (English US), Gray White, White Light](https://factorbravo.com/image/cache/catalog/dekada/3f49917f1d515107b6235033-300x300.webp)
![Ajazz геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Blue Switches [Tactile] (English US), White, Blue Light Ajazz геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Blue Switches [Tactile] (English US), White, Blue Light](https://factorbravo.com/image/cache/catalog/dekada/7ffc9474ba57e3a22a14da42-300x300.webp)
![Ajazz геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Mille feuille Yellow Switches [Linear] (English US), White Gray, White Light Ajazz геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Mille feuille Yellow Switches [Linear] (English US), White Gray, White Light](https://factorbravo.com/image/cache/catalog/dekada/537803b8ffcfa8bb2f3e0590-300x300.webp)
![Ajazz геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Moon Switches [Linear] (English US), Black, Gray, RGB Ajazz геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Moon Switches [Linear] (English US), Black, Gray, RGB](https://factorbravo.com/image/cache/catalog/dekada/422b9986bf4217a2992695ce-300x300.webp)
![Ajazz геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Red Switches [Linear] (English US), Black, White Backlight Ajazz геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Red Switches [Linear] (English US), Black, White Backlight](https://factorbravo.com/image/cache/catalog/dekada/37494698aaa48ca6133cee95-300x300.webp)
![Ajazz геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 PRO - Flying Fish [Linear] (English US), Black, Gray Ajazz геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 PRO - Flying Fish [Linear] (English US), Black, Gray](https://factorbravo.com/image/cache/catalog/dekada/3a1ee7507877bbfb9b915d82-300x300.webp)











