
Geometric Future кутия Case mATX - Model 2 THE ARK Mesh White
104.53€ (204.44лв.)
Без данък: 104.53€ (204.44лв.)
12 ВНОСКИ
10.19 евро(19.93 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
104
.53 евро
(204
.44 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Geometric Future |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | 1AM2AKWT00101 |
| ФОРМАТ | mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Mini Tower |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 360 mm - Отстрани 280 mm - Отстрани 240 mm - Отстрани 140 mm - Отстрани 120 mm - Отстрани 360 mm - Отпред 240 mm - Отпред 120 mm - Отпред |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.1 Type-C 3 x USB 2.0 HD Audio x 1 |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Top: 120 / 140 mm x 1 Front: 120 mm x 3 / 140 mm x 2 Side: 120 mm x 3 / 140 mm x 2 |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 1 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 2 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 4 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 172 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 350 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | External I/O Hub - USB Type-A/USB Type-C/Audio I/O Double-sided table mat included Equipped with mesh panels on every side Compatible with standard ATX/SFX/SFX-L PSU Vertical GPU layout |
| РАЗМЕРИ | 440 x 330 x 280 mm |
| ТЕГЛО | 4.41 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6974433740854 |
























