







SSD Kingston KC600 256 GB
96.94€ (189.60лв.)
Без данък: 96.94€ (189.60лв.)
Гаранция: 60м.
12 ВНОСКИ
9.45 евро(18.48 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
96
.94 евро
(189
.60 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| Форм фактор | 2.5 инча |
|---|---|
| Капацитет | 256 GB |
| Интерфейс | SATA III |
| Скорост при четене (MB/s) | 550 MB/s |
| Скорост при запис (MB/s) | 500 MB/s |
| IOPS | Read/Write: 90K/80K IOPS |
| Тип памет | 3D TLC |
| Размери (мм) | 100.1mm x 69.85mm x 7mm |
| Други | XTS-AES 256-bit хадруерно криптиране |






































