









Комплект Vlogger Kit BOYA BY-VG380
40.13€ (78.48лв.)
Без данък: 40.13€ (78.48лв.)
Гаранция: 24м.
| Тип микрофон | Кондензаторен |
|---|---|
| Свързване | С кабел |
| Интерфейс | Audio jack 3.5 mm |
| Насоченост | Кардиоиден |
| Честотен диапазон | 35-18KHz +/-3dB |
| Чувствителност | -42 dB |
| Звуков сигнал | Глас |
| Употреба | Професионална |
| Употреба | Домашна употреба |
| Предназначен за | Пряко предаване |
| Цвят | Черен |
































