

















Кутия Jonsbo NV10 Mini ITX - Silver
104.31€ (204.02лв.)
Без данък: 104.31€ (204.02лв.)
Гаранция: 24м.
| Вид кутия | Mini Tower |
|---|---|
| Захранващ блок | 0 W |
| Формат дънна платка | Mini ITX |
| Вентилатори | - |
| Включени вентилатори | - |
| Съвместимост на Радиатори | Не |
| Височина CPU Охладител | до 38 mm |
| Дължина GPU | до 190 mm |
| Дължина PSU | до 150 mm |
| Размери (mm) | 205 x 205 x 108 mm |
| Гнезда | Не |
| Разширителни слотове | 2 |
| Портове | 1 x USB-C |
| Цвят | Silver |
























