









BOYA BY-V2 Безжична микрофонна система BOYA BY-V2 за ревер и iOS устройства
41.94€ (82.02лв.)
Без данък: 41.94€ (82.02лв.)
Гаранция: 24м.
| Тип микрофон | Динамичен |
|---|---|
| Свързване | Безжично |
| Интерфейс | Lightning |
| Насоченост | Омнидиректен |
| Честотен диапазон | 20Hz-18kHz |
| Чувствителност | -42 dB |
| Звуков сигнал | Глас |
| Тип батерия | 95mAh |
| Употреба | Професионална |
| Употреба | Домашна употреба |
| Предназначен за | Пряко предаване |
| Размер | 43.92×23.5×9.3mm |
| Цвят | Черен |

































