







Безжична система микрофон с предавател BOYA BY-XM6-K1
142.83€ (279.36лв.)
Без данък: 142.83€ (279.36лв.)
Гаранция: 24м.
| Тип микрофон | Динамичен |
|---|---|
| Свързване | Безжично |
| Интерфейс | Audio jack 3.5 mm |
| Насоченост | Омнидиректен |
| Честотен диапазон | 50Hz-18kHz |
| Чувствителност | -39 dB |
| Звуков сигнал | Глас |
| Употреба | Професионална |
| Употреба | Домашна употреба |
| Предназначен за | Пряко предаване |
| Цвят | Черен |
































