



































Безжична система микрофони All-in-One BOYA MAGIC 05
88.28€ (172.65лв.)
Без данък: 88.28€ (172.65лв.)
Гаранция: 24м.
| Тип микрофон | Кондензаторен |
|---|---|
| Свързване | Безжично |
| Интерфейс | USB Type-C |
| Насоченост | Омнидиректен |
| Честотен диапазон | 20 Hz - 20 kHz |
| Чувствителност | -32 dB |
| Звуков сигнал | Глас |
| Тип батерия | 95 mAh |
| Употреба | Професионална |
| Употреба | Домашна употреба |
| Предназначен за | Пряко предаване |
| Цвят | Черен |
























