











Монитор BenQ PD2705U
436.72€ (854.14лв.)
Без данък: 436.72€ (854.14лв.)
Гаранция: 36м.
12 ВНОСКИ
42.57 евро(83.26 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
436
.72 евро
(854
.14 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| Цвят | Черен |
|---|---|
| Приложение | Home & Office |
| Размер на дисплея | 27 inch |
| Тип на матрицата | IPS |
| Технология | LED/IPS |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Формат на картината | Wide |
| Ъгъл на видимост | 178°/178° |
| Време за реакция | 5 ms |
| Честота на опресняване | 60 Hz |
| Яркост | 350 cd/m² |
| Статичен контраст | 1200:1 |
| Брой цветове | 16.7 милиона |
| Специални характеристики | Не |
| Видео портове | HDMI |
| Видео портове | DisplayPort |
| Видео портове | USB-C |
| Вградени говорители | 2 x 2.5W |
| Въртене(портрет)/Pivot | 90° |
| Накланяне/Tilt | 5° - 20° |
| Размери | 450.9 - 560.9 x 614 x 256.8 мм |
| Регулиране(ляво/дясно)/Swivel | -15°~+15° |
| Монтиране на стена | 100 x 100 mm |
| Енергиен клас | Class F |




































![Ajazz геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Blue Switches [Tactile] (English US), White, Blue Light Ajazz геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Blue Switches [Tactile] (English US), White, Blue Light](https://factorbravo.com/image/cache/catalog/dekada/7ffc9474ba57e3a22a14da42-300x300.webp)