























Настолен микрофон AverMedia VERSATI Go - AM310G2
71.51€ (139.85лв.)
Без данък: 71.51€ (139.85лв.)
Гаранция: 24м.
| Тип микрофон | Кондензаторен |
|---|---|
| Свързване | С кабел |
| Интерфейс | USB Type-C |
| Дължина кабел | 3 м |
| Насоченост | Кардиоиден |
| Честотен диапазон | 20 Hz - 20 kHz |
| Импеданс | 16 Ω |
| Чувствителност | -38 dB |
| Звуков сигнал | Глас |
| Употреба | Домашна употреба |
| Предназначен за | Конференция |
| Цвят | Черен |

























