











Настолен микрофон BOYA Quantum Stream Studio
117.04€ (228.90лв.)
Без данък: 117.04€ (228.90лв.)
Гаранция: 24м.
12 ВНОСКИ
11.41 евро(22.32 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
117
.04 евро
(228
.90 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| Тип микрофон | Кондензаторен |
|---|---|
| Свързване | С кабел |
| Интерфейс | USB Type-C |
| Интерфейс | Audio jack 3.5 mm |
| Насоченост | Кардиоиден |
| Честотен диапазон | 20–20,000 Hz |
| Импеданс | 32Ω |
| Чувствителност | -37 dB |
| Звуков сигнал | Глас |
| Употреба | Професионална |
| Употреба | Домашна употреба |
| Предназначен за | Пряко предаване |
| Цвят | Черен |
























