



Памет Kingston FURY Beast Black 8GB DDR4 PC4-28800 3600MHz CL17 KF436C17BB/8
124.48€ (243.46лв.)
Без данък: 124.48€ (243.46лв.)
Гаранция: 99м.
12 ВНОСКИ
12.13 евро(23.72 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
124
.48 евро
(243
.46 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| Тип памет | DDR4 |
|---|---|
| Капацитет | 8 GB |
| Честота (MHz) | 3200 MHz |
| Волтаж | 1.2 V |
| Модули | Single channel |
| Латентност | CL17 |
| Радиатор | Да |
| Други | небуферирана non-ECC |


































