









































Безжична система микрофони All-in-One BOYA MAGIC 03 - USB-C
117.86€ (230.52лв.)
Без данък: 117.86€ (230.52лв.)
Гаранция: 24м.
| Тип микрофон | Кондензаторен |
|---|---|
| Свързване | Безжично |
| Интерфейс | USB Type-C |
| Насоченост | Омнидиректен |
| Честотен диапазон | 20 Hz - 20 kHz |
| Чувствителност | -32 dB |
| Звуков сигнал | Глас |
| Тип батерия | 95 mAh |
| Употреба | Професионална |
| Употреба | Домашна употреба |
| Предназначен за | Пряко предаване |
| Цвят | Черен |
























