
Процесор Intel Raptor Lake Core i5-13400 TRAY, 6P+4E Cores, 16 Threads (2.50 GHz Up to 4.60 GHz, 20MB, LGA1700), 65W
299.12€ (585.03лв.)
Без данък: 299.12€ (585.03лв.)
Гаранция: 36м.
12 ВНОСКИ
29.16 евро(57.03 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
299
.12 евро
(585
.03 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| Серия процесори | Intel Core i5 |
|---|---|
| Сокет | 1700 |
| Работна честота | 2.5 GHz |
| Turbo Boost честота | 4.6 GHz |
| Физически ядра | 10 |
| Логически ядра | 16 |
| Кеш памет | 20 MB |
| Технология на производството | 10 nm |
| Термична мощност - TDP (W) | 154 W |
| Отключен множител | Не |
| Охладител | Не |
























