
Процесор AMD RYZEN 5 7600X, 6-Core, 4.7 GHz, 32MB, 105W, AM5, BOX, No Cooler
336.46€ (658.05лв.)
Без данък: 336.46€ (658.05лв.)
Гаранция: 36м.
12 ВНОСКИ
32.80 евро(64.15 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
336
.46 евро
(658
.05 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| Серия процесори | Zen 4 Raphael AM5 |
|---|---|
| Сокет | AM5 |
| Работна честота | 4.7 GHz |
| Turbo Boost честота | 5.3 GHz |
| Физически ядра | 6 |
| Логически ядра | 12 |
| Кеш памет | 32 MB |
| Технология на производството | 5 nm |
| Термична мощност - TDP (W) | 105 W |
| Графичен ускорител | Radeon™ Graphics, 2200 MHz, 2 Графични ядра |
| Отключен множител | Да |
| Охладител | Не |



































