
Процесор Intel Raptor Lake Core i5-14400, 6P+4E Cores, 2.50 GHz, 20MB, LGA1700, 65W, BOX
288.99€ (565.21лв.)
Без данък: 288.99€ (565.21лв.)
Гаранция: 36м.
12 ВНОСКИ
28.17 евро(55.10 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
288
.99 евро
(565
.21 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| Серия процесори | Intel Core i5 |
|---|---|
| Поколение | 14-то Поколение Intel |
| Сокет | 1700 |
| Работна честота | 2.5 GHz |
| Turbo Boost честота | 4.7 GHz |
| Физически ядра | 10 |
| Логически ядра | 16 |
| Кеш памет | 20 MB |
| Технология на производството | 10 nm |
| Термична мощност - TDP (W) | Processor Base Power: 65 W |
| Графичен ускорител | Intel® UHD Graphics 730 |
| Отключен множител | Не |
| Охладител | Да |



































