
CORSAIR VENGEANCE RGB DDR5 32GB (2 x 16GB) DDR5 6400 CL36-48-48-104 1.35V XMP & EXPO - White
525.48€ (1,027.76лв.)
Без данък: 525.48€ (1,027.76лв.)
Гаранция: 99999м.
| Тип памет | DDR5 |
|---|---|
| Капацитет | 32 GB |
| Честота (MHz) | 6400 MHz |
| Волтаж | 1.35 V |
| Модули | Dual channel |
| Латентност | CL36 |
| Радиатор | Да |
| LED Подсветка | RGB |
| Други | небуферирана non-ECC |
| Други | Intel XMP 3.0 |
| Други | AMD EXPO |
























