



















Видео карта GIGABYTE RTX 5070 TI GAMING OC 16GB GDDR7
1,179.56€ (2,307.02лв.)
Без данък: 1,179.56€ (2,307.02лв.)
Гаранция: 36м.
12 ВНОСКИ
114.99 евро(224.90 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
1179
.56 евро
(2307
.02 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| Чипсет | nVIDIA |
|---|---|
| Графичен процесор | GeForce RTX 5070 TI |
| AI Производителност | 1484 TOPs |
| Честота процесор (MHz) | 2588 MHz |
| CUDA ядра | 8960 |
| Капацитет на паметта | 16 GB |
| Честота на паметта | 28 Gbps |
| Тип на паметта | GDDR7 |
| Размер на шината (битове) | 256 b |
| Слот | PCI Express 5.0 |
| Вид охлаждане | Активно |
| Макс. резолюция | 7680 x 4320 |
| Видео изходи | 1 x HDMI 2.1 |
| Видео изходи | 3 x DisplayPort 2.1 |
| Препоръчително захранване | 750W |
| Конектори за захранване | 1 x 16-pin |
| Брой слотове | 3.12 Slot |
| Размери (mm) | 340 x 140 x 70 mm |
| Други характеристики | DirectX 12 API |
| Други характеристики | DLSS 4.0 |























