











Видео карта ZOTAC GAMING RTX 5060 AMP 8GB GDDR7
417.23€ (816.03лв.)
Без данък: 417.23€ (816.03лв.)
Гаранция: 36м.
12 ВНОСКИ
40.67 евро(79.54 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
417
.23 евро
(816
.03 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| Чипсет | nVIDIA |
|---|---|
| Графичен процесор | GeForce RTX 5060 |
| Честота процесор (MHz) | 2550 Mhz |
| CUDA ядра | 3840 |
| Капацитет на паметта | 8 GB |
| Честота на паметта | 28 Gbps |
| Тип на паметта | GDDR7 |
| Размер на шината (битове) | 128 b |
| Слот | PCI Express 5.0 |
| Вид охлаждане | Активно |
| Макс. резолюция | 7680 x 4320 |
| Видео изходи | 1 x HDMI 2.1 |
| Видео изходи | 3 x DisplayPort 2.1 |
| Препоръчително захранване | 600W |
| Конектори за захранване | 1 x 8-pin |
| Брой слотове | 2 |
| Размери (mm) | 220.5 x 120.25 x 41.6 mm |
| Други характеристики | DirectX 12 API |
| Други характеристики | DLSS 4.0 |






























