
Процесор AMD RYZEN 7 7700 TRAY 8-Core 3.8 GHz (5.3 GHz Turbo) 32MB/65W/AM5
209.03€ (408.82лв.)
Без данък: 209.03€ (408.82лв.)
Гаранция: 36м.
12 ВНОСКИ
20.38 евро(39.86 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
209
.03 евро
(408
.82 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| Серия процесори | Zen 4 Raphael AM5 |
|---|---|
| Сокет | AM5 |
| Работна честота | 3.8 GHz |
| Turbo Boost честота | 5.3 GHz |
| Физически ядра | 8 |
| Логически ядра | 16 |
| Кеш памет | 32 MB |
| Технология на производството | 5 nm |
| Термична мощност - TDP (W) | 65 W |
| Графичен ускорител | Radeon™ Graphics, 2200 MHz, 2 Графични ядра |
| Отключен множител | Да |
| Охладител | Не |



































