
be quiet! захранване PSU 3.1 - PURE POWER 12 750W
105.67€ (206.68лв.)
Без данък: 105.67€ (206.68лв.)
12 ВНОСКИ
0.00 евро


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
105
.67 евро
(206
.68 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | be quiet! |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | BP003EU |
| МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК | 750 W |
| ФОРМАТ | ATX 3.1 |
| ТИП | Active PFC |
| СЕРТИФИКАТИ | 80PLUS GOLD CE |
| ЕФЕКТИВНОСТ | 92.8% |
| КОНЕКТОРИ | PCI-E 5.1 x 1 PCI-Express 6+2 pin x 3 SATA x 6 Molex x 1 8 Pin ATX/EPS x 1 4+4 Pin ATX/EPS x 1 20+4 Pin ATX x 1 |
| ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm вентилатор |
| ЦВЯТ | Черен |
| РАЗМЕРИ | 150 x 160 x 86 mm |
| ТЕГЛО | 2.60 kg |
| ДРУГИ | ATX 3.1 PSU with full support for PCIe 5.1 GPUs and GPUs with 6+2 pin connectors One PCIe 5.1 12V-2x6 600W and 3 PCIe 6+2 connectors for overclocked high-end GPUs Advanced stability and voltage regulation thanks to LLC technology 80 PLUS® Gold efficiency (up to 92.8%) Exceptionally silent 120mm be quiet! fan |
| ГАРАНЦИЯ | 120 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4260052191187 |
























