
be quiet! захранване PSU ATX 3.1 - Pure Power 12 M 1200W
206.43€ (403.75лв.)
Без данък: 206.43€ (403.75лв.)
12 ВНОСКИ
20.12 евро(39.35 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
206
.43 евро
(403
.75 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | be quiet! |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | BN346 |
| МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК | 1200 W |
| ФОРМАТ | ATX 3.1 |
| ТИП | Active PFC |
| СЕРТИФИКАТИ | 80PLUS GOLD CE |
| ЕФЕКТИВНОСТ | 93.7% |
| МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Да |
| КОНЕКТОРИ | PCI-E Gen5 12VHPWR x 1 PCI-Express 6+2 pin x 4 SATA x 6 Molex x 2 4+4 Pin ATX/EPS x 2 20+4 Pin ATX x 1 |
| ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm вентилатор |
| ЦВЯТ | Черен |
| РАЗМЕРИ | 160 x 150 x 86 mm |
| ТЕГЛО | 1.91 kg |
| ДРУГИ | ATX 3.1 PSU with full support for PCIe 5.1 GPUs and GPUs with 6+2 pin connectors Advanced stability and voltage regulation thanks to LLC technology 2 strong 12V-rails One PCIe 5.1 12VHPWR 600W and 4 PCIe 6+2 connectors for overclocked high-end GPUs |
| ГАРАНЦИЯ | 120 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4260052190166 |
























