
be quiet! захранване PSU ATX 3.1 Gold - PURE POWER 12 650W
93.22€ (182.32лв.)
Без данък: 93.22€ (182.32лв.)
12 ВНОСКИ
9.09 евро(17.78 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
93
.22 евро
(182
.32 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | be quiet! |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | BP002EU |
| МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК | 650 W |
| ФОРМАТ | ATX 3.1 |
| ТИП | Active PFC |
| СЕРТИФИКАТИ | 80PLUS GOLD CE |
| ЕФЕКТИВНОСТ | 92.7% |
| КОНЕКТОРИ | PCI-E 5.1 x 1 PCI-Express 6+2 pin x 1 Molex x 1 SATA x 5 4+4 Pin ATX/EPS x 1 4 Pin ATX/EPS x 1 20+4 Pin ATX x 1 |
| ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm вентилатор |
| ЦВЯТ | Черен |
| РАЗМЕРИ | 150 x 160 x 86 mm |
| ТЕГЛО | 2.4 kg |
| ДРУГИ | ATX 3.1 PSU with full support for PCIe 5.1 GPUs and GPUs with 6+2 pin connectors Exceptionally silent 120mm be quiet! fan Advanced stability and voltage regulation thanks to LLC technology One massive high-performance 12V-rail One PCIe 5.1 12V-2x6 450W and 2 PCIe 6+2 connectors for high-end GPUs |
| ГАРАНЦИЯ | 120 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4260052191170 |
























