
be quiet! захранване PSU ATX 3.1 Gold - Pure Power 13 M 850W
135.86€ (265.72лв.)
Без данък: 135.86€ (265.72лв.)
12 ВНОСКИ
13.24 евро(25.90 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
135
.86 евро
(265
.72 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | be quiet! |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | BP027EU |
| МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК | 850 W |
| ФОРМАТ | ATX 3.1 |
| ТИП | Active PFC |
| СЕРТИФИКАТИ | 80PLUS GOLD Cybenetics Gold Certified CE |
| ЕФЕКТИВНОСТ | 94.4% |
| МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Да |
| КОНЕКТОРИ | PCI-E 5.1 x 1 PCI-Express 6+2 pin x 2 SATA x 6 Molex x 2 8 Pin ATX/EPS x 1 4+4 Pin ATX/EPS x 1 20+4 Pin ATX x 1 |
| ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm вентилатор |
| ЦВЯТ | Черен |
| РАЗМЕРИ | 150 x 160 x 86 mm |
| ДРУГИ | ATX 3.1 PSU with full support for PCIe 5.1 GPUs and GPUs with 6+2 pin connectors Exceptionally silent semi-passive 120mm be quiet! fan Semi-passive construction for quiet and energy-saving operation LLC technology for advanced stability and voltage regulation One massive high-performance 12V-rail One PCIe 5.1 12V-2x6 600W and 4 PCIe 6+2 connectors for overclocked high-end GPUs |
| ГАРАНЦИЯ | 120 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4260052192191 |
























