![Ducky професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard One X Mini Wireless Black - Ducky AI Switches [Linear] Ducky професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard One X Mini Wireless Black - Ducky AI Switches [Linear]](https://factorbravo.com/image/cache/catalog/dekada/4c18b22786b48e3a74e84cb6-1000x1000h.webp)
Ducky професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard One X Mini Wireless Black - Ducky AI Switches [Linear]
145.85€ (285.25лв.)
Без данък: 145.85€ (285.25лв.)
12 ВНОСКИ
14.22 евро(27.81 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
145
.85 евро
(285
.25 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Ducky |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | DKON2461AST3-DAUSPDOECL1AS1 |
| РАЗМЕР | 60% |
| СВЪРЗВАНЕ | Bluetooth Безжично USB |
| ТИП | Bluetooth Wireless Механична Геймърска Anti-Ghosting |
| СУИЧОВЕ, МАРКА | Ducky |
| СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ | Inductive |
| СУИЧОВЕ, ТИП | Linear |
| СУИЧОВЕ, ИМЕ | Ducky Inductive Switches |
| ФАБРИЧНА СМАЗКА | Да |
| СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ | Programmable |
| ОБЩ ХОД НА СУИЧА | 3.5±0.1mm |
| СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ | 40±5gf |
| СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ | ДА |
| КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ | PBT |
| КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ | Ducky dye-sub PBT keycaps |
| МАТЕРИАЛ, ОСНОВА | Алуминий |
| ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ | 1000 Hz |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 61 |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 180 cm |
| РАЗМЕРИ | 308 x 124 x 39 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Next-Gen Analog Switch: Ducky Inductive Switches deliver superior accuracy, consistency, and power efficiency compared to traditional analog switches They support adjustable actuation, Rapid Trigger, and multi-point trigger functionality Ducky QUACK Mechanics+ features a seven-layer dampening design combined with a gasket-mount structure Tri-mode connectivity supports USB wired, 2.4 GHz RF wireless, and BT connections High Shine-Resistance PBT: With 85% high-purity PBT doubleshot keycaps - exceeding industry standards |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4711526374815 |






![Ajazz геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard AK820 - AS Red Switch [Linear] (English US), Gray White, White Light Ajazz геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard AK820 - AS Red Switch [Linear] (English US), Gray White, White Light](https://factorbravo.com/image/cache/catalog/dekada/3f49917f1d515107b6235033-300x300.webp)
![Ajazz геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Blue Switches [Tactile] (English US), White, Blue Light Ajazz геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Blue Switches [Tactile] (English US), White, Blue Light](https://factorbravo.com/image/cache/catalog/dekada/7ffc9474ba57e3a22a14da42-300x300.webp)
![Ajazz геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Mille feuille Yellow Switches [Linear] (English US), White Gray, White Light Ajazz геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Mille feuille Yellow Switches [Linear] (English US), White Gray, White Light](https://factorbravo.com/image/cache/catalog/dekada/537803b8ffcfa8bb2f3e0590-300x300.webp)
![Ajazz геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Moon Switches [Linear] (English US), Black, Gray, RGB Ajazz геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Moon Switches [Linear] (English US), Black, Gray, RGB](https://factorbravo.com/image/cache/catalog/dekada/422b9986bf4217a2992695ce-300x300.webp)
![Ajazz геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Red Switches [Linear] (English US), Black, White Backlight Ajazz геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard AK820 - Red Switches [Linear] (English US), Black, White Backlight](https://factorbravo.com/image/cache/catalog/dekada/37494698aaa48ca6133cee95-300x300.webp)
![Ajazz геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 PRO - Flying Fish [Linear] (English US), Black, Gray Ajazz геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 PRO - Flying Fish [Linear] (English US), Black, Gray](https://factorbravo.com/image/cache/catalog/dekada/3a1ee7507877bbfb9b915d82-300x300.webp)











![Ducky професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard One X Mini Wireless Black - Ducky AI Switches [Linear] Ducky професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard One X Mini Wireless Black - Ducky AI Switches [Linear]](https://factorbravo.com/image/cache/catalog/dekada/4c18b22786b48e3a74e84cb6-300x300h.webp)