











Кутия HYTE Y60 Tempered Glass, Mid-Tower, Черно и Червено
217.27€ (424.94лв.)
Без данък: 217.27€ (424.94лв.)
Гаранция: 24м.
12 ВНОСКИ
21.18 евро(41.42 лева)


Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
217
.27 евро
(424
.94 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| Вид кутия | Middle Tower |
|---|---|
| Захранващ блок | 0 W |
| Формат дънна платка | E-ATX |
| Формат дънна платка | ATX |
| Формат дънна платка | Micro ATX |
| Формат дънна платка | Mini ITX |
| Вентилатори | Пр.Панел: 3 x 120 mm |
| Вентилатори | Зад.Панел: 1 x 120 mm |
| Вентилатори | Стр.Панел: 2 x 120 / 140 mm |
| Вентилатори | Дол.Панел: 2 x 120 / 140 mm |
| Включени вентилатори | 3 |
| Съвместимост на Радиатори | Гор.Панел 120/240/360mm; Стр.Панел: 120/140/240/280mm; Зад.Панел: 120mm |
| Височина CPU Охладител | до 160 mm |
| Дължина GPU | до 375 mm |
| Дължина PSU | до 235 mm |
| Размери (mm) | 456 x 285 x 462 mm |
| Гнезда | 2 x 2.5"/3.5" |
| Гнезда | 4 x 2.5" |
| Разширителни слотове | 3 + 6 |
| Портове | 2 x USB 3.2 Gen 2 |
| Портове | 1 x HD Audio |
| Портове | 1 x USB-C |
| Цвят | Черен/Червен |




































